10 lekcji wartych milion $ – #4 – Twórz Firmę z Pasją

Albo inaczej. Bądż jak Abacosun!

Moje tegoroczne przygody wakacyjne to głównie odwiedzanie różnych miejsc związanych z branżą.

Salony, producenci kosmetyków, importerzy, dystrybutorzy.

To jeszcze nie koniec wakacji i moich podróży, ale chcę podzielić się z Wami wizytą w miejscu, do którego zawsze chciałam zaglądnąć. Firma w tym roku obchodzi swoje 20 lecie. To lider – gigant na rynku polskim zarówno w dziedzinie zaopatrzenia salonów, narzucania trendów, ale także wzorowych salonów marki Abacosun.

Firma tworzona przez pasjonatów Panią Grażynę Cichocką (właścicielka, dyrektor kreatywny) i pana Rolanda Sipowicza (właściciel), dzięki uprzejmości którego zwiedziłam każdy kącik firmy :).

Abacosun to marka. Dobra marka. Wyróżniająca się na rynku.

Właściciele kochają nowości technologiczne tworzone dla branży, Na polski rynek sprowadzają tylko najskuteczniejsze technologie. Zanim wypuszczą sprawdzają, mają własny serwis no i te salony. Mnóstwo nowości wkrótce znów pojawi się na rynku. Wielkie plany rozwojowe. Nie zdradzę. To ich przywilej.

Siedziba firmy i Instytut Abacosun, które odwiedziłam w Gdyni. Nie czułam się tam ani minuty obco. Nie spotkałam ani jednej zadufanej osoby. Każdy niezwykle przyjaźnie nastawiony… choć mnie nie zna… a pojechałam tylko na kawkę do zawsze pogodnej i uprzejmej Dagmarki (Dyrektor marketingu) i Dorotki niezwykłej profesjonalistki o olbrzymiej wiedzy dermatologicznej, kosmetologicznej i technologicznej.

Teraz żałuję, że nie miałam lepszego aparatu, ale najlepiej pojedź tam osobiście i ucz się od najlepszych. Ponad 30 osób zatrudnionych w salonie i ponad 90% obłożenia grafików!!!!

Rozumiesz to?

Niektóre salony z takim stażem nie wyszły z „piwnicy”.

I ten klimat troski o klienta!

I co jeszcze? Podczas mojej obecności weszła Pani, przywitała właściciela „Dzień dobry ponownie”

Była rano i wróciła na inny zabieg po południu 🙂

A ilu właścicieli nie potrafi spowodować, żeby klient wrócił choć raz w miesiącu!

To co mnie zachwyca zawsze, co już wymieniłam – KLIMAT TROSKI O KLIENTA, GOŚCIA, O KAŻDEGO kto odwiedza Instytut.

I nie odmówię sobie tego. Niech sobie będzie reklama. Moja ukochana maseczka Tierras de Volcan. 100% naturalna, biologicznie aktywna i niezwykle skuteczna dla każdej problematycznej i nie tylko cery.

Bardzo dziękuję za tę lekcję <3

2 komentarze do wpisu „10 lekcji wartych milion $ – #4 – Twórz Firmę z Pasją”

Dodaj komentarz