CO POCZĄTKUJĄCA KOSMETYCZKA MOŻE ZAOFEROWAĆ SWOJEJ KLIENTCE NA WIOSNĘ ? # 2

Dzis przedstawię ci kolejny pomysł. Wiosną, kiedy pierwsze promienie słońca nas ogrzeją z ogromną przyjemności odsłaniamy co nie co. Wtedy okazuje się….
Oto drugi pomysł:
**DEPILACJA**.
Wiem z doświadczenia, że wiele kobiet ogranicza zabiegi depilacji zimą. „A pod spodniami nie widać”,.. i pojawiają się misie wiosną.
Jeśli zauważysz, że twojej klientce przydałaby się depilacja, możesz jej to delikatnie zaproponować niby od niechcenia np. chwaląc się nowym aparatem do depilacji, lub nową metoda depilacji lub tez nowym delikatnym woskiem niedrażniącym skóry.
Jeśli powiesz pani, że „dobrze by było tę niedźwiedzią skórę z nóg zdjąć „ na pewno jej już nigdy u siebie nie zobaczysz. Ale jeśli powiesz : gdyby chciała pani skorzystać z usługi depilacji to mamy najnowszy preparat na rynku, prosto z … Francji itp…Jeśli jeszcze dodasz, że zabieg będzie mniej bolesny niż dotychczasowe (tym bardziej, że masz już więcej wprawy w tym) to twoja klientka z radością zapisze się na taki zabieg.
Jednocześnie dobrze będzie jeśli rzeczywiście rozejrzysz się za nowościami na rynku i przynajmniej będziesz się w nich dobrze orientować.
Może w tzw. międzyczasie skończysz szkolenie z pasty cukrowej itp.
Dobrze jest się przygotować do wiosny z nową ofertą, nową wiedza, bo wiosna to zdecydowanie zwiększony ruch w gabinecie. Jednak jeśli będziesz stać w oknie i wyglądać czy ktoś pojawi się po „zeszłoroczny śnieg” to nie licz na zwiększenie obrotów.
Zabieg depilacji jest wiosną jednym z częściej wykonywanych. Poza usunięciem zbędnego owłosienia stanowi przyjemny peeling ciała, pozostawia skórę gładka i przyjemna w dotyku. Jeśli twoja klientka goli nogi to warto jej właśnie wiosną powiedzieć o zaletach depilacji woskiem, albo pasta cukrową. Jedną z najważniejszych zalet to to, że włosy zostają usunięte na co najmniej dwa tygodnie, nie ma na drugi dzień tzw. „języka”, a i odrastają słabsze, cieńsze i jaśniejsze jeśli korzysta się z tego rodzaju zabiegów regularnie.
Dla zademonstrowania i zachęcenia jej do zapisania się na taki zabieg, wykonaj jej na próbę gratisowo depilację rąk (do łokcia). Zobaczysz, że będzie gładziła się po rekach i będzie ci wdzięczna za tę propozycję.

Dodaj komentarz