CO POCZĄTKUJĄCA KOSMETYCZKA MOŻE ZAOFEROWAĆ SWOJEJ KLIENTCE NA WIOSNĘ ? # 3

Czy zastanawiałaś się o czym marzy każda kobieta, która spędza w pracy duzo czasu na nogach, stoi w przedświątecznych kolejkach, dusi całą zimę swoje stopy w niewygodnych krytych butach na obcasie?
**WIOSENNY PEDICURE** to jak kapiel nago w ciepłej morskiej wodzie. Nasze stopy w ciagu życia dziesięc razy okrążają równik. Zwłaszcza po zimie, grubych skarpetach i ciężkim obuwiu, w niesprzyjającym otoczeniu, zamknięte i skrępowane są w nienajlepszej kondycji. Częstą przypadłością są równiez takie dolegliwości jak grzybica stóp, nadmierne pocenie, a zwłaszcza pękające pięty.

Oferta specjalnej wiosennej rewitalizacjii stóp będzie sygnałem dla twoich klientów, że stopy to ważna rzecz, Powinni oni zdawać sobie sprawę, że pielegnacja stóp to jeden z ważniejszych atrybutów zdrowia i urody. Zadbane stopy, szczególnie stopy kobiet to istotny element świadectwa dbałości o własny wygląd. Zabiegi na stopy są dla wielu osób krępującym elelmentem kosmetyki, dlatego niezwykle ważna jest tu twoja wrażliwość i delikatnośc w proponowaniu usługi jak równiez jej wykonaniu.

Najlepsze gabinety specjalizujące sie w pielegnacji stóp wypełnione sa po brzegi właśnie wiosna, kiedy nadarza sie wreszcie okazja odkryć nasz stopy. To oznaczać może również, że klienci idą do renomowanych miejsc nie obawiając sie, że po zabiegu ktos rozpowie sąsiadom o ich dolegliwościach.

Pielegnacja stóp jest najczęściej niewłaściwie przeprowadzana w domu i daje o tym znać mocno zrogowaciałym naskórkiem na pietach, modzelami, wrastającymi paznokciami. Syntetyczne rajstopy i skarpety nasilaja łuszczenie sie skóry. Odpowiednie wykonanie klientce pierwszego po zimie pedicure, najprawdopodobniej zwiekszy częstotliwość jej wizyt w naszym gabinecie. Po długim okresie zaniedbania efekt jest zazwyczaj spektakularny i robi duże wrażenie na wszystkich i warto to wykorzystać.

Co możesz zaproponować klientom poza tradycyjnym pedicure z usunięciem zrogowaciałego naskórka i skróceniem paznokci?

– PEDICURE SPA z peelingiem stóp, masażem i maską rewitalizującą. Jeśli do tego dodasz luksusowo pachnące preparaty to wdzięczności nie będzie końca. Luksus przy zabiegu na stopy jest tanim i spektakularnym dodatkiem. Kochamy małe przyjemności. Cieszymy sie z drobiazgów. zatem kazdy dodatek, który uprzyjemni twoim klientom pobyt w gabinecie będzie owocował kolejnymi wizytami i poleceniami.

Dodaj komentarz