CO POCZĄTKUJĄCA KOSMETYCZKA MOŻE ZAOFEROWAĆ SWOJEJ KLIENTCE NA WIOSNĘ ? # 4

Poznaj sprawdzony pomysł na zarabianie pieniędzy.
Wiosna odsłania bezlitośnie nasze zimowe zaniedbania. Pozimowy cellulit, trochę więcej tkanki tłuszczowej – wszystko da się zlikwidować jeśli w porę o to zadbać. Oto co możesz zaproponować swojej klientce zanim popadnie w depresję…
O tej porze roku większość kobiet rozpoczyna różnego rodzaju kuracje wyszczuplające szukając jednocześnie pomocy u kosmetyczki w ofercie zabiegowej. Jeśli twoje klientki jeszcze nie upomniały się tego rodzaju zabiegi, to być może nie znają twojej oferty lub jest ona mało czytelna i odważna.
Może w takim razie napisz do nich maila lub wydrukuj i zawieś w widocznym miejscu plakat w stylu: Już wiosna, czy twoja skóra nie będzie cię kompromitować gdy włożysz przewiewną sukienkę? Lub: Już wiosna. Czy sprawdziłaś jak się ma twój celulit? Lub: Już wiosna, czy ty też potrzebujesz kuracji antycellulitowej? Im bardziej odważnie zapytasz, tym odważniej klientki poddadzą się proponowanym przez ciebie zabiegom.

Takim spektakularnym zabiegiem, który z pewnością poznałaś w szkole, a który możesz z całą pewnością zaproponować swoim klientkom w serii jest **BODY WRAPPING**

Na rynku dostępnych jest mnóstwo profesjonalnych preparatów antycellulitowych. Te najbardziej efektywne będą w postaci błota, alg lub żelu. Oczywiście nie namawiam do zakupienia wszystkich, ale do wybrania przystępnych cenowo, wydajnych i dających spektakularne efekty. Najlepiej poczytaj fora, gdzie spotyka się twoja grupa docelowa – jakich firm jakie preparaty chwalą. Skorzystaj z tej podpowiedzi lub zapytaj kogoś kto dobrze ci życzy (może twoja nauczycielka ze szkoły) i dopiero wtedy dokonaj zakupu.

W zabiegu wykorzystuje się specjalną folię lub bandaże na ciało posmarowane odpowiednim preparatem. Jest to zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można go stosować na całe ciało lub jego fragmenty.

Pamietaj, żeby przed pierwszym zabiegiem dokonać pomiarów ciała w obwodach. Zabieg daje spektakularne i widoczne już po pierwszym razie efekty i warto je uświadomić klientce, żeby chciała skorzystać z kolejnych, może też polecić cię znajomej, a to wszystko to dodatkowe pieniądze na twoim koncie.

Dodaj komentarz