CO POCZĄTKUJĄCA KOSMETYCZKA MOŻE ZAOFEROWAĆ SWOJEJ KLIENTCE NA WIOSNĘ ? # 6

Jeśli szukałaś urządzenia, które można by wykorzystać w gabinecie uniwersalnie, a więc i na twarz i na ciało to powiem ci o urządzeniu dzięki któremu możesz zaproponować klientce całą gamę zabiegów i to absolutnie różniących się od siebie.
Z klientami jest tak, że za nic na świecie nie dadzą się namówić na coś nowego i są tacy, dla których ciągle trzeba proponować nowości.
Masz do wykorzystania urządzenie, dzięki któremu możesz klientów zaskakiwać coraz nowymi pomysłami i nowymi zabiegami. Jest to aparat do ultradźwięków. Trochę już go poznałaś przy peelingu kawitacyjnym, ale dziś chcę zaproponować SONOFOREZĘ.
Dzięki wszechstronności urządzeń ultradźwiękowych możesz wykonać:
Zabiegi sonoforezy w zależności od zastosowanej głowicy; (szpatułka, głowica 1MHZ, 3 MHZ – ta ostatnia jest głowicą medyczną)
Zabiegi sonoforezy w zależności od zastosowanego środka aktywnego serum, żelu itp.(naczynka, cellulit, nawilżanie, regeneracja, odżywianie, rozjaśnianie)
Zabiegi sonoforezy w zależności od miejsca aplikacji czyli na twarz lub ciało.
Ultradźwięki to działanie zarówno mechaniczne, termiczne jak i chemiczne. Dzięki fali mechanicznej wywołujemy mikromasaż tkanek, efekt termiczny powoduje przekrwienie i rozpulchnienie, a chemiczne wpływa na zmiany strukturalne białek w komórkach skóry.
Ultradźwięki przede wszystkim wykorzystywane są do głębszej penetracji w skórę składników aktywnych. Szczególnie ważne, że te oddziaływania są głębsze, a więc również na naczynia krwionośne, tkankę tłuszczową, tkankę łączną itp.
To urządzenie nie da się znudzić. Firmy kosmetyczne dziś prześcigają się w pomysłach jak spowodować, żeby składnik aktywny dotarł tam gdzie potrzeba i coraz częściej właśnie ultradźwięki znajdują zastosowanie.
Zabieg bezbolesny, przyjemny, trwający zaledwie 30 – 40 minut możesz zaproponować jako odświeżenie skóry przed wielkim wyjściem, jak również w serii jako program dostosowany do potrzeb skóry. (O programach przeczytasz w następnej poradzie).
Sonoforeza może być także zastosowana jako element zabiegu pielęgnacyjnego, gdzie zamiast manualnie, wmasowujesz preparat aktywny właśnie przy pomocy ultradźwięków. Efekty są tak doskonałe, że bez obawy zaimponujesz nawet bardzo wybrednej klientce.
Dodatkową, niewątpliwą zaletą wykorzystania tego rodzaju urządzeń jest to, będziesz mieć niskie koszty zabiegu, super efekt, a tym samym dobry zysk, co szczególnie dla ciebie, początkującej kosmetyczki jest niezwykle ważne.

Dodaj komentarz