JESZCZE JEDEN SPOSÓB NA ZWIEKSZENIE SPRZEDAŻY w gabinecie kosmetycznym.

Pamietam, kiedy jeszcze sama prowadziłam gabinet i uczyłam się zdobienia paznokci, lubiłam ćwiczyc na swoich paznokciach. Czy masz tak samo?
Pewnie tak. Widze to u swoich uczennic 🙂
Super! To kolejna okazja, żeby zwiększyć sprzedaż w swoim gabinecie. Panie, które przychodzą na zabieg na twarz, nie zawsze będą prosiły cię o manicure.
Chyba, że….
Zobaczą coś u ciebie.
Moje klientki zawsze!!! chciały na paznokciach ten sam wzorek, który miałam ja. Nie miałam pojecie jak to działa, ale zawsze ten mój wzorek im się podobał i decydowały się na „mój” wzorek, choć lubią mieć możliwość wyboru. Oczywiście miały możliwość wyboru – wzorki z paletki lub z moich paznokci.
Jak myślisz co wybierały?
Zatem zamiast opowiadać pół godziny co jest modne i przebierać w palecie wzorów, pokaz jej co masz na własnych paznokciach.
My kobiety zawsze kogoś naśladujemy. A to w ubieraniu, a to w uczesaniu. Jeśli będziesz o tym pamiętała staniesz się modelką dla swoich klientek.
Robienia prostego wzorka na paznokciach możesz nauczyć swoją klientkę, a do tego jak w poprzednim artykule zaproponujesz dodatkowo kosmetyk do paznokci. Sama lubię jak ktoś dobrze doradzi.

Dodaj komentarz