Krótka porada w każdy czwartek #klienci od naszych znajomych

Nasi znajomi często chcą korzystać z naszych usług na specjalnych warunkach. I nic dziwnego. W końcu prawdziwych bliskich nam osób nie ma zbyt wiele.

A co myślisz o tym, żeby zrobić z nich partnerów biznesowych?

Dostaniesz duży bonus, ale przyprowadź kogoś ze swoich znajomych, albo wyślij maila do swoich znajomych, albo wykonaj telefon, albo zaproś koleżankę z pracy na nasz dzień otwarty, albo wręcz jej karteczkę z rabatem, albo zróbcie sobie manicurowe czy pedicurowe pogaduchy przy kawce lub lampce wina w naszym salonie… albo wymieńmy się rabatami dla twoich i moich klientów.

Oni nie będą mieli poczucia, że może nadużywają twojej gościnności i nie będą szukać „szczęścia” u konkurencji, a Ty będziesz mieć nowych wdzięcznych klientów.

Nie masz przecież żadnego obowiązku rozdawać swojego biznesu za darmo.

Ileż kosztuje taki mailing, albo udostępnienie Twojego wpisu, albo kilka telefonów do dalszej rodziny i przyjaciół Twoich znajomych?

Jakże często szukamy klientów poza naszym zasięgiem, a są na wyciągniecie ręki.

Zrób sobie listę pomysłów win – win dla swoich najbliższych znajomych, rodziny.

Przy okazji dowiesz się ilu masz prawdziwych przyjaciół 🙂 🙂

 Jeśli masz inny pomysł jak stworzyć partnerstwo z naszymi przyjaciółmi i rodziną napisz w komentarzach. Każdy komentarz nagrodzimy nagraniem: Salon Tętniący życiem będący zapowiedzią nowego cyklu szkoleniowego. Chcesz miec informacje otym szkoleniu zapisz sie na listę. Powiadomimy Cie w pierwszej kolejności. Nie zwlekaj, zapisz sie to nic nie kosztuje 🙂 Kliknij w ten link ➡ ZAPISY

Dodaj komentarz