Opalanie Tak czy Nie?

Kiedy zaczyna się sezon kanikuły pojawia się wiele wątpliwości co do korzystania ze słońca i solarium. Firma Cancer Research UK wykorzystała wizerunek piosenkarki Sandi Thom z głęboko osadzonymi zmarszczkami i odbarwioną skórą na twarzy w kampanii mającej przestrzec młodych ludzi przed niebezpieczeństwem płynącym z częstego korzystania z solarium.Za pomocą specjalnej technologii komputerowej pokazano jak będzie wyglądała jeśli nadal będzie korzystać 3 razy w tygodniu z solarium.
Te zdjęcia wykonano w oparciu o zdjęcia jej rodziców, tryb życia jaki prowadziła do tego momentu co daje wynik dużego prawdopodobieństwa, że może tak wyglądać w przyszłości.
Piosenkarka uznała, że lepiej będzie korzystać z samoopalaczy 🙂
W okresie letnim solaria wcale nie maja się gorzej, wręcz przeciwnie – każdy chce być opalony szybko, wiec zwiększa częstotliwość korzystania z kąpieli słonecznych i solaryjnych.
Producenci łóżek opalających bronią swojego biznesu i argumentując w różny sposób korzyści.
Moim zdaniem warto zachować umiar w każdym miejscu i Ty jako młoda kosmetyczka powinnaś dla swoich klientek świecić przykładem ładnej, zadbanej skóry i na pewno nie „przypalonej”. Dobrze, jeśli będziesz miała odpowiednią wiedzę na ten temat i delikatnie wyperswadujesz klientkom nadmierne opalanie, wskażesz kosmetyki których warto ochronnie używać i zaprosisz je zaraz po powrocie z wakacji na zabiegi nawilżania i regeneracji.

Dodaj komentarz